top of page

VALDE

ONUB valde 2023.-2027.

valde-foto_Vaans.jpg

Eksporta nozarē darbojos teju 10 gadus ar vairāk kā 50 pasaules valstīm. Ikdienā strādāju ar ražošanas un distribūcijas uzņēmumiem, kuri specializējas eksporta tirgū, it īpaši valstīs ārpus ES. Mana pamata nodarbošanās sevī iekļauj loģistiku, nestandarta muitas procedūras un dokumentāciju, kā arī interešu pārstāvniecību vietējā un globālajā tirgū.

valde-foto_Egliitis.jpg

Strādāju IT nozarē; tehnoloģiju un dažādu risinājumu epicentrā esmu jau no pusaudža gadiem. Palīdzu attīstīties visdažādāko nozaru uzņēmumiem, apkalpojot tiem nepieciešamās iekārtas, nodrošinot izejmateriālus, biroja preces, kā arī realizējot digitalizācijas procesus un fiziski taustāmus risinājumus uzņēmumu efektīvai darbībai. Neskaitot uzņēmumu vadības pienākumus, esmu atbildīgs par jaunu projektu piesaisti un vadību, pilnībā iesaistoties to izveides procesā. Piedalos valsts un novada iepirkumos, atbildu par dažādiem mārketinga procesiem.

valde-foto_Starzdinja.jpg

Mana profesionālā darbība ir saistīta ar augļu un dārzeņu nozari. 1993. gadā kopā ar vīru dibinājām savu zemnieku saimniecību, vēlāk arī dārzeņu audzētāju kooperatīvu un nu jau vairāk kā 5 gadus strādāju pie labas lauksaimniecības prakses standartu ieviešanas visā pasaulē. Šobrīd ikdienā darbojos kā GLOBALG.A.P FoodPlus GmbH tehniskā menedžere, veicot apmācības par standartu ieviešanu, kā arī piedaloties lauksaimnieku interešu lobēšanā gan Latvijā, gan Briselē. Tāpat sniedzu atbalstu jaunajiem uzņēmumiem biznesa starta posmā un jaunu tirgu meklēšanā.

valde-foto_Eisaks.jpg

Eksporta jomā darbojos vairāk kā 20 gadus, realizējot kokapstrādes nozares nišas produktus ES, Tuvo Austrumu un nu jau arī 10 Āfrikas valstu tirgos. Manis pārstāvētie uzņēmumi ir guvuši atzinību valstiskā līmenī - 3 reizes ir izcīnītas godalgotas vietas LIAA rīkotajos "Eksporta un inovāciju balvas" konkursos. Tā kā lielākā daļa produkcijas tiek eksportēta, bez uzņēmuma vadības pienākumiem esmu atbildīgs arī par darījumu slēgšanu, mārketingu, loģistiku, finansējuma piesaistīšanu, biznesa plānošanu u. tml.

valde-foto_Kapusts.jpg

Ar uzņēmējdarbību nodarbojos jau vairāk kā 20 gadus. Iepriekš esmu darbojies ražošanā un nekustamo īpašumu attīstīšanā. Šobrīd strādāju sev vairāk kā 20 gadus piederošā uzņēmumā, kas saistīts ar būvniecības sektoru. Uzņēmums izplata vācu ražotāja KOSTER būvķīmiju Latvijas tirgū.

bottom of page