top of page

PAR MUMS:

 • 2013. gadā tiek dibināta biedrība ONUB, lai stiprinātu sadarbību starp Ogres novada pašvaldību un Ogres novada uzņēmējiem. Jau vairākus gadus veicinām infrastruktūras izveidi un investoru piesaisti Ogres novadam.
   

 • Esam par jauno Ogres novada uzņēmēju paaudzi! Atbalstām Ogres 1.vidusskolas skolēnus un viņu biznesa projektus - jau vairākus gadus skolēnu komandas ar savām biznesa idejām piedalās konkursā, prezentē tās un cīnās par galveno balvu – finansiālu atbalstu biznesa idejas attīstīšanai un realizēšanai pieredzējušu uzņēmēju pavadībā.
   

 • Turpinām uzņēmēju biedrības kongresa ideju, atbalstot Mārupes Uzņēmēju ierosināto iniciatīvu - veidot uzņēmēju, pašvaldību un valsts pārstāvju diskusiju forumu, kura nolūks ir uzņēmēju un likumdevēju dialoga veicināšana ar mērķi uzlabot uzņēmējdarbības vidi Latvijā un veidot konkurētspējīgu Latvijas tautsaimniecību. 2015. gada novembrī Ogrē tika rīkots Uzņēmēju biedrības kongress Nr. 2.
   

 • Kāds no ONUB biedriem (vai valdes locekļiem) vienmēr pārstāvēs Ogres novada uzņēmējus un būs dalībnieks LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) Ogres Biznesa inkubatora komisijā. Iesaistāmies lēmumu pieņemšanā, padomu sniegšanā un atbalstā jaunajiem uzņēmējiem. Sniedzam konsultācijas savās kompetencēs un veicinām uzņēmēju projektu veiksmīgu realizāciju.
   

 • Sadarbojamies un palīdzam ne tikai uzņēmējiem, bet arī sabiedrībai kopumā. Organizējam dažādas aktivitātes - atvērtās sēdes, darbnīcas, seminārus, dalāmies ar pieredzi un zināšanām, lai kopīgi veidotu labāku biznesa vidi. Šajās aktivitātēs var iesaistīties jebkurš Ogres novada iedzīvotājs, kuram ir interese par aktualitātēm uzņēmējdarbībā.
   

 • Ziemassvētkos ziedojam pansionātam “Ogre” un palīdzam tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk.
   

 • Covid-19 pandēmijas sākumā izveidojām Krīzes vadības padomi, lai maksimāli atbalstītu uzņēmējus un to intereses sarežģītajos politekonomiskajos tirgus apstākļos.
   

 • Esam piedalījušies Ogres novada stratēģijas izstrādē nākošajiem 5 gadiem.
   

bottom of page